Language: TÜRKÇE

Gördüğünüz Her Kremi Dolgu Sanmayın!

Güzellik sektörünün de zaman zaman suistimal edildiği bilinen bir gerçek. Böylesi ihtiyaç elbette piyasanın dikkatini çekiyor ve bi dünya ürün yıllardır, bilinçsizce piyasaya sunuluyor. Çoğu inanılmaz vaatlerle dolu, ama bu ürünleri kullanan kişilerin maddi ve manevi zararı da söz konusu.

Bu Noktada Hastalarımıza Yegane Tavsiyemiz Şudur:

Yüzdeki bazı cilt problemleri için elbette kremlerden yardım alınabilir. Bunlar; akne (sivilce) kremleri, leke kremleri, güneşten koruyucu kremler, ince çizgilerin hafifletilmesi için kullanılan kremler ve cildin gençleşmesi için uyarıcı kremlerdir (belli yaş üzerinde etki etmeyebilir). Ama yüzde oluşmuş boşluklar, derin kırışıklıklar varsa eğer, kremlerle çözme vaadi vermek çok yanlış olur. Dolguların boşlukları doldurma, kırışıklıkları azaltma, tamir etme etkisi varken bunları bir kremle elde etmek mümkün olabilir mi?

Yani güzel hastalarımız, uygun bir güneşten koruyucunuz, bir gece kreminiz ve bir göz etrafı kreminiz mutlaka olmalı, sizi rahatsız eden tüm diğer şikayetleriniz için Dermatoloğunuza danışmalısınız.

Cilt Bakımı <— hakkında bilgi için tıklayın

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!