Language: TÜRKÇE

Paris Işıltısı

PARİS IŞILTISI

Paris Işıltısı; Ülkemize son zamanlarda bomba gibi giren güçlü anti aging ürünlerden biridir. Cilt gençleştirme günümüz ihtiyaçlarının neredeyse ilk sırasına yer almaktadır. Cildimiz uyku saatlerinin düzenli olmaması. Yorgunluk, yaşam koşuşturması içindeki stres, mevsim farklılıkları, yaş, güneş ışınlarının zararlı etkileri, yeteri kadar su tüketmemek ve sağlıklı beslenememekten kaynaklı sebeplerden dolayı ışıltısını zamanla kaybeder.

Kış aylarında soğuk havanın yıpratıcı etkilerinden, yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden kaynaklı cildimizde oluşan ince kırışıklıklarla mücadele etmek gerekir. Canlı, parlak, sıkı bir cilt herkesin hayalidir. Peki bu süreçte hangi uygulamadan destek almalıyız? Bizim size bir tavsiyemiz olacak tabi. Size bu süreçte destek olacak uygulamalardan biri son günlerde adını sıkça duyduğumuz Paris Işıltısı…

Dilerseniz bakalım Paris Işıltısı Nedir?

PARİS IŞILTISI NEDİR?

Mat, donuk ve yorgun cildin canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde kullanılan etkili bir anti-agingi üründür.

Cildin üst yüzeyine cildi canlandırmak ve kırışıklıkları açmak amaçlı bir enjeksiyon tekniği ile etken mezoterapi maddelerinin uygulanması yöntemine paris ışıltısı denir.

Hücre yenileme tedavisi olan bu işlem sosyal hayatımızı bozmadan uygulanan bir yöntem olduğu için fazlaca talep görmektedir.

Bu sihirli karışımın içinde bulunan etken maddenin formülü; NCTF 135HA burada saklı.

PARİS IŞILTISININ FAYDALARI 

NCTF 135HA içeriğindeki aktif maddeler sayesinde cilt yenileme tedavisini çok daha ileri seviyelere taşımıştır.

Tek uygulamada bile ciltte ışıltılı bir görünüm sağlayan ve adını da bu ışıltı­dan alan yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle savaşmak için de son derece etkili bir tedavi yöntemi oluyor.

Cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttıran bu uygula­ma, ciltteki ince kırışıklıkları onarıp etkisini yaklaşık iki gün içinde gösteriyor.

Cilde aydınlık ve canlılık vererek göz kamaştırıcı bir parlaklık sağlıyor. Paris Işıltısı uygulama sonrasında morluk ve ödem endişesini ortadan kaldıran nanosoft özelliği sayesinde işlemi konforlu hale getirmiştir.

PARİS IŞILTISI HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR ?

Paris Işıltısı uygulaması; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı bölgelerine yapılabi­liyor.

Her mevsimde ve her yaş grubunda uygulanabiliyor.

 PARİS IŞILTISININ İÇERİĞİNDE NELER VAR ?

-Hyaluronik asit; Cildi yeniler, nemlendirir.

-Vitaminler(12adet); Kolajeni tetikler ve serbest radikalleri harekete geçirir.

-Aminoasitler; Protein elastin ve kolajen üretimine yardımcı olur.

-Ko-enzimler(6) ve Nükleik asitler(5); Metabolik reaksiyonlar uyarır.

-Mineraller(6);Hücre metabolizmasında dengeyi garantiler.

-Glutatyon, glikozomin, glukronik asit;Serbest radikalleri azaltır. Antioksidan böylece hücre hasarını azaltır.

PARİS IŞILTISI YAPTIRANLAR NASIL BİR ETKİ GÖRÜR ?

Paris Işıltısının uygulama aralıkları; 15 günde 1 şeklinde 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seanslık bir prosedür ile cilt kalitesinin arttırdığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

Kişileri günlük yaşamından alıkoyma­dan, mesai arasında bile rahatlıkla yapılan bir işlemdir. Uygulamanın mutlaka doktor kontrolünde uygulanması şart. İşlem sayısı yaklaşık 5 seans olmakla birlikte hastanın cildine ve ihtiyacına göre uzman doktor tarafından belirleniyor. Her daim cildimizin genç, canlı ve dinamik görünmesine yardımcı olan Pa­ris Işıltısı’nın içeriğinde bulunan 59 aktif madde bu görünümü destekler.

Hazırlanan özel karışım, tedavi bölgelerine yüz,boyun,kol,dekolte ve göz altına  uygulanır.

Uygulamanın etkileri enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde maksimum seviyeye çıkar.

Kalıcı ve başarılı sonuçlar elde etmek için; 3 haftada 2 seans ve ayda 2 seanstan 3 aşamalı bir tedavi protokolüne ihtiyaç vardır.

  1. Aşama BAŞLATMA, 2. aşama ONARIM, 3. aşama ise STABİLİZE etmeyi hedefler.
  2. Sonuçları korumak için yılda 2 kez bu işlemin uygulanması önerilmektedir.

PARİS IŞILTISI KİMLERE UYGULANIR ?

Cildinde kırışıklıklar oluşan, elastikiyet kaybı başlayan, kuruluk, cansızlık ve matlık yaşayan kadın ve erkek herkes için uygundur. Herhangi bir cihazla rahatlıkla kombine tedavi şeklinde uygulanabilir.

Paris ışıltısı; Özellikle yaşlanma etkilerini yok etmek, yer çekiminin etkisiyle oluşan ciltteki sarkmaları durdurmak, ultraviyoleden kaynaklı hasarlarını önlemek için uygulanan başarılı bir tedavi yöntemidir.

PARİS IŞILTISI  Fiyatı Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple 0(212) 225 08 00 no’lu telefondan kliniğimizi arayarak “Paris ışıltısı” fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN!