Language: TÜRKÇE

Oxygeneo Cilt Tedavi Sistemi

Oxygeneo Nedir?

4 aşamadan oluşan cilt terapi ve bakım sistemidir.

Aşamaları nelerdir?

1.Aşama: Yeni jenerasyon tripolar radyofrekans ile cilt uyarma, canlandırma, kanlandırma; cildin üst ve alt tabakasına verilen ısı etkisi ile kolajen lifler kısalır,sıkılaşır ve yeni yavru deri hücreleri  üretmeye başlar. Son derece  güvenilir, oldukça konforlu, ağrısız, acısızdır. Uygulama sonunda  özellikle göz etrafı başta olmak üzere yüz hatlarının şekillendirilmesinde, ilk uygulamadan sonra rahatlıkla etkisi farkedilir.

2.Aşama: Cilt temizliği ve  oksijenlenme; Efervesan özel  kapsügen başlık, köpürerek ,eridikçe bir yandan hafif pürüzlü yüzeye sahip  olur, bu da ciltteki ölü tabakayı  kibarca temizler. Bir yandan da cilde sürülmüş  olan besleyici maddelerin daha etkili emilmesine yardımcı olur.

3-ultrasonik tedavi: ultrasonik titreşimler sayesinde cilde sürülen neobright ve neorevive denilen içerisinde cildin sorununa özel formülasyonlar barındıran solüsyonlar derinlemesine nüfuz eder.

blank

Neobright içerik:

Cilt tonu düzenleyici ve leke açıcı içerikler  olan; c vitamini, kojik asit, azeleik asit, retinol, rosa canina fruit oil( kuşburnu çekirdeği), hyalüronik asit, tokoferol asetat denen leke açıcı ve cilt hasarını engelleyici içerikler içerir.

Neorevive içerik:

Cilt canlandırıcı, yenileyici, antiaging ürünler olan; riboz, nar özütü (punica granatum), kuşburnu çekirdeği, tokoferol asetat, c vitamini, retinol, hyalüronik asit, palmitoly tripeptite-s- gliserin.

4- Neo masaj

Derinlemesine temizlenmiş ve beslenmiş cilt mükemmel neo masaj başlığı sayesinde  dinlendirilir.

Oxygeneo bakımı ne kadar  süre alır?

Yaklaşık 1 saat sürer.

Seans aralıkları ve önerilen seans sayısı nedir?

Hastamızın şikayetine bağlı  değişmekle beraber, ortalama 2-4 hafta aralıklar la yapılabilir. Seans sayısı 4 ile 6 arasındadır.

İşlem sonrası sosyal hayata hemen  dönülebilir mi?

işlem sonrası rahatlıkla sosyal yaşama dönülebilir.

Her mevsim yapılabilir mi ?

Yaz -kış her mevsim yapılabilir.

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN!