Language: TÜRKÇE

Biten Kalıcı Dolgu Trendi

Dolgular geçmişte olduğu gibi günümüzde de mucizevi bir şekilde, anında kişiyi değiştirme, güzelleştirme özelliğine sahip. Şu anda dolgu materyalleri bu özelliklerin yanı sıra, gelişen teknolojileriyle oldukça güvenli, kullanımı kolay, kişi tarafından kolay kabul edilebilir özelliklere de sahip oldu. En fazla kullanılan dolgu maddesi ise cildimizde de var olan ” hyalüronik asit

Peki Hyalünorik Asit Neden Tercih Ediliyor?

Eskiden, yani kalıcı dolguların daha çok kullanıldığı dönemlerde; istenmeyen bir sonuç görülürse eğer ve dolgudan kurtulmak istersek operasyonla çıkarttırmak zorundaydık. Çok daha zahmetli ve riskli bir iş.

Düşünsenize hayalinizdeki dudağa kavuşmak için dolgu yaptırıyorsunuz. Heyecanla aynadan baktığınızda istediğinizden çok daha büyük bir dudağı görüyorsunuz. Tabi kurtarın beni demeden önce de ameliyat olmayı göze almak zorundasınız. Neyse ki günümüz dolgularında Hyalünorik asit içeriği var ve hemen hepsi geçici. Üstelik istenmeyen durumlarda da eriticisi var.

Hatta Hyalünorik asit uygulanan alanda doğal iyileşmeyi de uyarıyor. Örneğin göz altı çukuru şikayetinde ihtiyaca uygun dolgu uygulaması yapılıyor ve anında şikayet gideriliyor. Yanı sıra Hyalünorik asit etkisiyle alanda doğal bir tamirat ve iyileşme hali de başlatıyor. Özetle dolgu etkisi geçse bile o gözaltı eskiye nazaran daha iyi görünüyor.

Hyalünorik asit doldurduğu yere canlılık ve iyileşme getiriyor.

Dolgu Uygulamaları <— hakkında bilgi için tıklayın

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN!