Language: TÜRKÇE

Gold Face Bakım

Yüz  güzelliğimizde  altın oran ne kadar önemli ise, cildimizin de  altın oranı o kadar önemlidir. Cildimizin altın oranı ; esnek, sıkı, eşit renk tonu, temiz ve nemli bir cilde sahip olmakla  sağlanır.

Cildimiz, özellikle de yüzümüzün  sağlıklı bir şekilde  güzelliğinin sağlanması çok önemlidir.  Çünkü biz yüzümüzle dış  dünyaya temas halindeyiz. Çok güzel yanak ve dudağa sahip bir hastanın, cildi de esnek, sıkı, temiz, nemli ve eşit renk  tonunda olursa bütünlük sağlanmış olur.

Gold Face bakım aşamaları nelerdir?

Temizlik ve arındırma: Öncelikle cilt tipine göre ; derinin ölü dokulardan , komedonlardan arındırılması, dezenfekte edilmesi, derinlemesine temizlenmesidir.

Cildin uyarılması:  Cildin temizlenmesinin ardından sıra kollajen uyarılması için Gold Face bakımın en kritik aşaması olan altın uçlu proplarla ciltte binlerce mikro kanalcıklar açma aşamasına  gelmektedir.

Bu aşamada kollajenimizin her bir lifi sıkılaşır ve yenilenmek için  gereken enerjiyi almış olur.

Cildin beslenmesi:  Daha önce uyarılmış ve kanalcıklar açılmış cildi bu aşamada beslemekte çok önemli. Bu kanalcıklar vasıtasıyla verilen vitamin, anti aging serumlar ve minareller rahatlıkla derinin hedeflenen katmanlarına  yedirilerek ulaştırılır.

Relaxasyon : Rahatlatıcı yüz masajı ve maskesinin ardından hastamız  yenilenmiş cildiyle buluşmaya hazırdır.

Gold Face bakım hangi cilt tiplerine yapılır?

Gold Face  yapılacak dermatolojik  muayenenin arkasından yirmili yaşlardan itibaren , her cilt tipine rahatlıkla yapılabilecek, konforlu ve yüksek fayda sağlayan bir bakımdır.

Gold Face bakım etkisi ne zaman görülür?

İşlemden   hemen sonra kişi cildinde ki tazelenmeyi hisseder etki gün geçtikçe ve seanslar tekrarlandıkça kuvvetlenir,  cilt  yenilenir, gözenekler  sıkılaşır.

Gold Face seans aralıkları nasıldır, ne kadar sürer?

Ortalama  ayda bir,  senede toplamda 4-6  seans önermekteyiz.

İşlem sonrası hemen sosyal yaşama dönülebilir mi?

İşlem ertesi 1 saat içinde kişi rahatlıkla sosyal yaşamına dönebilir.

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN!