Language: TÜRKÇE

Göz Kapağı Gençleştirme

Gözler önemli, kapaklar da bu önemi tamamlayan diğer unsurlardır.İletişimin öncü kuvveti birinci elemanı gözlerdir. Görmemizi, görüp hissetmemizi, yorumlamamızı gözlere borçluyuz.Gözlerimizin rutin takip ve tedavisi elbette çok önemlidir.Peki bakarken nasıl göründüğümüz veya nasıl bir elektrik yaydığımız da önemli midir?

Gözlerdeki bakışların canlılığını sağlamak sadece göz altı ışık dolgusu uygulamaları ile sınırlı değildir. Göze destek olan etraf yapıların desteklenmesi ile gözlerin güzelliğine olumlu tesir eder.Yanak yan ve orta yüz bölgesinin desteklenmesi oldukça etkili bir uygulama olur. Yine şakakların boşluğu da kaşlarda ve göz kapaklarında düşüklüğe sebebiyet vererek yorgun, üzgün bir görünüme neden olabilir.Şakak dolgusu(temporal bölge dolgusu,kaş kaldırma dolgusu) kaşı ve göz kapağını kaldırma yoluyla destekleyerek daha dingin, aydınlık bakışlar sağlar.

Göz etrafı ve göz altı derisinin kalitesini arttırmak içinde bir takım medikal uygulamalardan faydalanmaktayız.Bunlar;

Peelingler

Lazer uygulamaları

Altın iğne

Plexr

Mezoterapi

Focuslu Utrason (göz kapağı kaldırma işlemi için özellikle uygulanır)

bu uygulamalarla, uygun hastalarda operasyona ihtiyaç duymadan göz etrafı gençleştirme kolaylıkla sağlanabilir.

Özetle göz ve göz etrafı gençliği ve güzelliği çok önemli.Neyse ki günümüz koşullarında bu hiçte zor değil.Kişiye özel  çoklu tedavi seçenekleri ile en sağlıklı sonuçlar elde edilmeye çalışılır.

Göz Altı Mezoterapi <— hakkında bilgi için tıklayın

DERMAL KLİNİK INSTAGRAM

Bizi Instagram'dan takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN!